Biz Sizi Arayalım
Adınız ve Soyadınız
Telefon Numaranız
Ne Zaman Arayalım?
Bize İletmek İstedikleriniz
Gönder
Kapat
ODALAR
Turan Prince World’ün geniş kullanım alanına sahip, deniz veya bahçe manzaralı, konfor için tüm detayların düşünülerek tasarlanmış odalarında şık ve keyifli bir tatilin ayrıcalığını hissedeceksiniz.Yenilenen mimarisi, mobilyaları ve mefruşatlarıyla tesisimizde toplam 688 oda olup, odalarımız Ana Bina, Club Binası ve VIP Select konaklama ünitelerinden oluşmaktadır.
ANA BİNA
OTEL STANDART

Ana binada yer alan şık tasarımlı kara ve deniz manzarası alternatifleri bulunan 29m² den oluşan odalarda 1 tek kişilik, 1 çift kişilik yatak ve kanepe bulunmaktadır.


ÖZELLİKLER

Enerji-saver, Duş-WC, Direk Telefon, Merkezi Klima sistemi, LCD TV, Saç Kurutma Makinesi, Mini Bar, Çay-Kahve Seti, Safe, Balkon, Zemin Laminant Parke

Max. 2 yetişkin + 2 çocuk veya
3 yetişkin + 1 çocuk konaklama yapılabilir

ANA BİNA
OTEL DUBLEX
Ana binada yer alan şık tasarımlı kara ve deniz manzarası alternatifleri bulunan 44m² den oluşan odalarda alt katta iki tek kişilik yatak, üst katta çift kişilik yatak bulunmaktadır.

ÖZELLİKLER
3 yetişkin + 1 çocuk konaklama yapılabilirEnerji-saver, Duş-WC, Enerji-saver, Duş-WC, Direk Telefon, Merkezi Klima sistemi, LCD TV, Saç Kurutma Makinesi, Mini Bar, Çay-Kahve Seti, Safe, Balkon, Zemin Laminant Parke.

Max. 4 yetişkin + 1 çocuk konaklama yapılabilir.


CLUB
STANDART
Yemyeşil bir bahçe içerisinde 24-28 m²den oluşan Club Standart Odalarda çift kişilik yatak, tek kişilik yatak ve kanepe veya iki adet tek kişilik yatak ve kanepe bulunmaktadır.

ÖZELLİKLER 
Enerji-saver, Duş-WC, Direk Telefon, Merkezi Klima sistemi, LCD TV, Saç Kurutma Makinesi, Mini Bar, Safe, Balkon, Zemin Laminant Parke

3 yetişkin + 1 çocuk konaklama yapılabilir.
CLUB
DUBLEX
Yemyeşil bir bahçe içerisinde 40 m²den oluşan Club Dublex Odalarda alt katta iki tek kişilik yatak, üst katta 1 adet çift kişilik yatak ve her odada birer adet banyo bulunmaktadır. Üst kat odaya içeriden bir merdiven ile ulaşılmakta olup, üst kat odanın kendine ait kapısı bulunmaktadır.

ÖZELLİKLER
Enerji-saver, Duş-WC, Direk Telefon, Merkezi Klima sistemi, LCD TV, Saç Kurutma Makinesi, Mini Bar, Safe, Balkon, Zemin Laminant Parke.

Max. 4 yetişkin + 1 çocuk konaklama yapılabilir.

İLETİŞİM
Club Hotel Turan Prince World
Kızılağaç / Side - Manavgat - Antalya

Tel: (0 242) 748 72 60
Faks: (0 242) 748 72 50-51
info@turanprince.com.tr
TAKİP EDİN
TAKİP EDİN